KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12432174
nr 1243 2174
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 77,84/360. Motivet: 34x55
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:29:57
200 kr
250 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén